Skontaktuj się z nami

3MK Twist Automatic Car Holder uchwyt samochodowy (czarny)

5903108450393
 · 
B93C38
3MK Twist Automatic Car Holder uchwyt samochodowy
3MK Twist Automatic Car Holder uchwyt samochodowy Stabilny i delikatny Podstawowym zadaniem uchwytu do samochodu jest mocny, stabilny chwyt. Dlatego postawiliśmy na czułą automatykę, która idealnie dopasuje zacisk do szerokości...
W magazynie
+
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,90 zł

Sugerowana cena sprzedaży: 40,00   
Cena: 39,90 
(32,44 zł bez VAT)

3MK Twist Automatic Car Holder uchwyt samochodowy

Stabilny i delikatny

Podstawowym zadaniem uchwytu do samochodu jest mocny, stabilny chwyt. Dlatego postawiliśmy na czułą automatykę, która idealnie dopasuje zacisk do szerokości telefonu. Dzięki temu Twój telefon nie wypadnie z uchwytu nawet, gdy będziesz jechać po wertepach lub ostro wchodzić w zakręty. Sprytne, niebieskie elementy klamr zareagują na ruch, zaciskając się delikatnie, lecz pewnie, na obudowie telefonu. Z Twist Automatic™ car holder masz pewność, że Twój telefon jest bezpieczny na każdej drodze.

 

Zawsze w optymalnym położeniu

Nasz uchwyt po mistrzowsku dopasowuje się do preferencji kierowcy. Teleskopowe ramię pozwoli Ci przybliżyć telefon przymocowany do przedniej szyby, a obrotowa głowica umożliwi ustawienie go pod właściwym kątem. Dzięki temu będziesz mógł komfortowo i bezpiecznie obsługiwać telefon w czasie jazdy. Co więcej, Twist Automatic™ przyczepisz nie tylko do szyby, ale także do deski rozdzielczej. Dzięki nowoczesnej technologii mocowania nasz uchwyt nie odpadnie samoczynnie w czasie jazdy, zapewniając stabilny obraz na wyświetlaczu Twojego telefonu.

 

Łatwy w montażu

Chcesz zmienić miejsce mocowania? No problem. Technologia Clean&Use™ pozwala na wielokrotny montaż i demontaż uchwytu bez utraty jego właściwości przylegających. Za każdym razem przyssawka mocno przywiera do powierzchni, gwarantując pełen komfort korzystania z nawigacji w telefonie. Co ważne, zmiana miejsca mocowania uchwytu trwa dosłownie chwilę. Zwalniasz i przytwierdzasz przyssawkę za pomocą wygodnego przycisku wentylowego. Jeden klik i gotowe. Z Twist Automatic™ Twój telefon jest zawsze tam, gdzie chcesz.

 

 

Ładuj, gdy jedziesz

Długie podróże samochodem bywają wyczerpujące, zwłaszcza dla baterii w telefonie. Nasz uchwyt ma praktyczne wycięcie, które pozwoli Ci podłączyć kabel ładowania, gdy prowadzisz samochód. Wygodnie i bezpiecznie. Szukasz godnego zaufania towarzysza podróży? Wybierz Twist Automatic™ car holder!

Specyfikacja 

  • Kompatybilność: uniwersalny
  • Kolor: czarny
  • Pozostałe: 
    • automatyczny zacisk
    • teleskopowe ramię
    • obrotowa głowica

 

Producent

Producent:
3MK

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (uchwyty)

Zastosowanie:
samochód