Skontaktuj się z nami

3MK Hyper Silicone Cable 20W 3A kabel USC-C/Lightning 1m (biały)

5903108444071
 · 
762FCD
3MK Hyper Silicone Cable 20W 3A kabel USC-C/Lightning 1m
3MK Hyper Silicone Cable 20W 3A kabel USB-C/Lightning Kabel – prosta, ale jakże ważna rzecz. Musi być trwały i niezawodny w każdej sytuacji. Dlatego, w naszych kablach zastosowaliśmy materiał silikonowy aż o 600% bardziej wytrzymały niż...
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 99,00    -10%
Cena: 89,10 
(72,44 zł bez VAT)

3MK Hyper Silicone Cable 20W 3A kabel USB-C/Lightning

Kabel – prosta, ale jakże ważna rzecz. Musi być trwały i niezawodny w każdej sytuacji. Dlatego, w naszych kablach zastosowaliśmy materiał silikonowy aż o 600% bardziej wytrzymały niż w przypadku standardowych kabli. Masz pewność, że kabel nie urwie się i naładuje Twoje urządzenie zawsze, gdy tego potrzebujesz.

 

Maksymalnie wygodny

Nasze kable elegancko zwijają się w rulonik i z łatwością mieszczą w kieszeni spodni czy torebki. Zastosowaliśmy wyjątkowo miękki, a jednocześnie wysoce giętki materiał, aby móc szybko zwinąć i schować kabel, gdy nie jest potrzebny. Co więcej, zawsze możesz go schować do dedykowanego sylikonowego organizera, który dostaniesz w zestawie z kablem.

 

Na ekstremalne temperatury

Kabel w bagażniku skutym lodem? Nie ma problemu – po prostu wyjmij i podłącz! Wykorzystaliśmy wysoce odporny na temperatury materiał silikonowy, dzięki czemu podłączysz urządzenie bez względu na temperaturę kabla oraz otoczenia. Nasze kable działają zarówno przy plus 200, jak i minus 60 stopniach C.

 

Funkcjonalny i bezpieczny

Nasze kable z łatwością podłączysz do smartfona, tableta oraz notebooka. Nie przeszkodzi w tym nawet grube etui, gdyż kable są Case Friendly – łatwo wpasowuje się w gniazdo urządzenia nawet przy grubych etui jak Armor Case od 3mk. Dzięki sprytnym żłobieniom na aluminiowych końcówkach kabel bez problemu wpasuje się w gniazdo urządzenia.

 

Hyper Silicone Cable USB-C to Lightning posiada certyfikat MFI – Apple, potwierdzający zgodność produktu z wymogami jakości Apple. Bezpieczeństwo kabli gwarantuje certyfikat CE – ROHS (brak szkodliwych dla ludzi i środowiska substancji).

 

Cechy

  • Super mocny - sprawdzi się w każdej sytuacji
  • Niezwykle giętki - zwiń i schowaj do kieszeni
  • Wysoce odporny - działa nawet w ekstremalnych temperaturach

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność: produkty marki Apple
  • USB-C / Lightning
  • Długość: 1m 
  • Certyfikat: MFI
  • Kolor: biały

Producent

Producent:
3MK

Kable i przejściówki

Przeznaczenie:
zasilanie/synchronizacja danych
Złącze 1:
  • USB-C
Złącze 2:
  • Lightning
Długość:
1 m