Skontaktuj się z nami
Filtry Rozwiń Zwiń

MacBook Pro

MacBook Pro to legendarny komputer zaprojektowany dla najbardziej wymagających użytkowników. Wyposażony w bardzo wydajne procesory Intel nowej generacji, układy graficzne Intel oraz AMD i wyraźne wyświetlacze Retina MacBook Pro jest komputerem stworzonym do pracy. Nieważne, czy edytujesz fotografie, czy też zajmujesz się montażem wideo lub potrzebujesz wysokiej wydajności do innych zadań, MacBook Pro jest przygotowany do każdego zadania. Nowe modele MacBooka Pro 2016 to także smuklejsza i jeszcze wydajniesza konstrukcja wyposażona w nowe rozwiązania, dzięki którym przyspieszysz swoją pracę i zwiększysz mobilność swojego sprzętu.

Więcej o nowym MacBooku Pro 2016 dowiesz się tutaj...

Cena: 5 599,00 
 • Oczekujemy dostawy
 • Wysyłka: 0zł
Apple MacBook Pro 13'' Retina 2.7GHz/8GB/128GB SSD/Iris 6100
Kod producenta: MF839ZE/A  ·  Kod Cortland: 363163
Cena: 7 259,00 
 • Oczekujemy dostawy
 • Wysyłka: 0zł
Apple MacBook Pro 13'' Retina 2.7GHz/16GB/128GB SSD/Iris 6100
Kod producenta: Z0QM000CL  ·  Kod Cortland: DE252F
Cena: 7 259,00 
 • Dostępny w magazynie
 • Wysyłka: 0zł
Apple MacBook Pro 13'' Retina 2.7GHz/8GB/256GB SSD/Iris 6100
Kod producenta: Z0QM002HF  ·  Kod Cortland: E417CC
Cena: 7 499,00 
 • Dostępny w magazynie
 • Wysyłka: 0zł
Cena: 7 499,00 
 • Dostępny w magazynie
 • Wysyłka: 0zł
Cena: 8 219,00 
 • Dostępny w magazynie
 • Wysyłka: 0zł
Apple MacBook Pro 13'' Retina 2.7GHz/16GB/256GB SSD/Iris 6100
Kod producenta: Z0QM0021S  ·  Kod Cortland: EF26A2
Cena: 8 459,01 
 • Dostępny w magazynie
 • Wysyłka: 0zł
Cena: 8 699,00 
 • Oczekujemy dostawy
 • Wysyłka: 0zł
Apple MacBook Pro 13'' Retina 2.9GHz/8GB/512GB SSD/Iris 6100
Kod producenta: Z0QM002LF  ·  Kod Cortland: 9A6A8B
Cena: 8 699,00 
 • Oczekujemy dostawy
 • Wysyłka: 0zł
Apple MacBook Pro 13'' Retina 2.9GHz/16GB/256GB SSD/Iris 6100
Kod producenta: Z0QM002YT  ·  Kod Cortland: 06D3C8
Cena: 8 999,00 
 • Dostępny w magazynie
 • Wysyłka: 0zł
Cena: 8 999,00 
 • Dostępny w magazynie
 • Wysyłka: 0zł
Cena: 9 419,00 
 • Dostępny w magazynie
 • Wysyłka: 0zł
Cena: 9 498,99 
 • Dostępny w magazynie
 • Wysyłka: 0zł
Apple MacBook Pro 15'' Retina 2.2GHz/16GB/256GB SSD/Intel Iris Pro
Kod producenta: MJLQ2ZE/A  ·  Kod Cortland: 117508
Cena: 9 659,01 
 • Dostępny w magazynie
 • Wysyłka: 0zł
Apple MacBook Pro 13'' Retina 3.1GHz(i7)/16GB/256GB SSD/Iris 6100
Kod producenta: Z0QM001WF  ·  Kod Cortland: 26F890
Cena: 9 659,01 
 • Dostępny w magazynie
 • Wysyłka: 0zł
Apple MacBook Pro 13'' Retina 2.9GHz/16GB/512GB SSD/Iris 6100
Kod producenta: Z0QM002MW  ·  Kod Cortland: 24CF75

 

Nowy MacBook Pro 2016

Nowy MacBook Pro zaskoczy Cię nie tylko smuklejszą i lżejszą konstrukcją, ale także wydajniejszymi podzespołami, które przyspieszą Twoją pracę. Ponadto nowy MacBook Pro to zupełnie nowy sposób interakcji za sprawą pierwszego w MacBookach szklanego paska Multi-Touch - Touch Bar. Od teraz będziesz mieć dostęp do wszystkich przydatnych narzędzi bezpośrednio z poziomu klawiatury, dzięki czemu Twoja praca będzie bardziej komfortowa. Do wszystkich wymienionych wyżej atutów warto dodać najjaśniejszy i najbarwniejszy wyświetlacz, jaki ukazał się w MacBookach, który występuje w rozmiarze 13 oraz 15 cali.

 

MacBook Pro 13

 

Rewolucyjny sposób obsługi MacBooka.

Touch Bar - jedyny w swoim rodzaju dotykowy wyświetlacz, który dostosowuje się do Twoich działań. Rewolucyjne narzędzie, dzięki któremu wszystkie czynności wykonasz szybciej niż kiedykolwiek. Touch Bar jest wbudowanym w klawiaturę paskiem Multi Touch w technologii OLED, który umożliwia Ci sterowanie w programach, korzystanie z różnych funkcji, zmianę stylów pisania, edycję zdjęć i wiele, wiele innych rzeczy, ponieważ Touch Bar dostosowuje się do aktualnie używanej aplikacji. Poza tym sam/-a możesz edytować jakie narzędzia w danej chwili mają być wyświetlane, dodawać nowe, lub usunąć niepotrzebne. Dodatkowo po raz pierwszy w MacBooku znajdziesz czytnik Touch ID, który tak samo, jak w przypadku iPhone'a lub iPada, zabezpieczy Twoje dane.

 

Touch Bar
Rozwijaj, zwijaj i dostosowuj regulatory systemowe, aby modyfikować głośność, jasność i inne ustawienia.

 

Touch Bar
Odbierz na klawiaturze połączenie z iPhone'a lub FaceTime bez przesuwania kursora.

 

Touch Bar
Wybierz paletę i stuknij, by nadać kolor tekstom i obiektom w Pages, Keynote i innych aplikacjach.

 

Touch Bar
Szybko wybieraj opcje formatowania i emoji w aplikacjach takich jak Wiadomości czy Mail.

 

Touch Bar
Gdy naciśniesz i przytrzymasz klawisz FN, na pasku pojawią się klawisze funkcyjne.

 

Pracuj i baw się bez ograniczeń.

MacBook Pro od zawsze jest uważany za mocny, mobilny komputer do wymagających zadań. Nie inaczej jest tym razem. Pomimo że nowy MacBook jest smuklejszy nawet od MacBooka Air, to jego wydajność wciąż jest na najwyższym poziomie. Najnowsze podzespoły dostępne w nowym MacBooku Pro sprawią, że wykonasz swoją pracę szybciej, bez zbędnego czekania.

W zależności od wersji MacBook Pro jest wyposażony w dedykowany procesor graficzny Radeon Pro (MacBook Pro 15") lub zintegrowany procesor graficzny Intel Iris (MacBook Pro 13"). Oba rozwiązania są widocznym postępem względem poprzednich generacji i oferują nawet 130% wydajniejszą pracę z programami do edycji wideo, grafiki 3D oraz grami.

Równie ważnym elementem co GPU jest zastosowany procesor CPU, dlatego nowe MacBooki Pro zostały wyposażone w nowoczesne procesory Intel Core szóstej generacji, które wyróżniają się wysoką mocą przy bardzo małym poborze energii. Z nowoczesnymi procesorami Intel Core i5 oraz i7 Twój MacBook Pro poradzi sobie z wymagającymi zadaniami, takimi jak rendering modeli 3D, czy też kodowanie wideo.

Do uzyskania jak największej wydajności MacBook Pro został wyposażony także w pamięć SSD, która jest szybsza od pamięci starej generacji i osiąga szybkość odczytu sekwencyjnego nawet 3,1 GB/s. Pamięć SSD jest niezwykle przydatna, ponieważ zdecydowanie przyspiesza zapis oraz wczytywanie plików. Wraz z MacBookiem Pro 15" możesz rozbudować pamięć SSD nawet do 2 TB.

Nie można zapominać, że MacBook Pro to komputer przenośny, dlatego równie ważnym aspektem, poza smukłą i lekką obudową, jest czas pracy na baterii. Z nowym MacBookiem Pro nie musisz martwić się o przebywanie blisko gniazdka. Zastosowane w MacBooku Pro energooszczędne podzespoły i wydajna bateria pozwalają na nawet 10 godzin pracy!

 

MacBook Pro FCP

 

Jasny i barwny ekran Retina.

Nowy MacBook Pro posiada najjaśniejszy i najbarwiejszy ekran, jaki znalazł się w notebooku Mac. Nowy ekran Retina ma silniejsze podświetlenie LED, dzięki któremu jasność ekranu wynosi aż 500 nitów. Jasność na tym poziomie jest niezastąpiona podczas pracy w słoneczny dzień, dzięki czemu będziesz mógł wygodnie korzystać z MacBooka Pro nawet podczas przebywania poza domem. Poza mocnym podświetleniem ekran nowego MacBooka Pro ma 67% wyższy kontrast, który jest niezbędny do uzyskania głębszej czerni oraz czystej bieli. Wraz z nowym ekranem Retina w MacBooku Pro wprowadzono również szeroką gamę kolorów, która pozwala wyświetlać intensywniejsze odcienie czerwieni i zieleni, co przekłada się na bardziej rzeczywiste i bogate w szczegóły obrazy. Gama kolorów MacBooka Pro jest aż 25% większa niż gama sRGB, co docenią szczególnie osoby zajmujące się projektowaniem graficznym, korekcją barw oraz montażem wideo.

 

MacBook Pro Retina

 

Przebudowany system audio.

Zastosowane w nowym MacBook Pro głośniki zostały kompletnie przebudowane i oferują dwukrotnie szerszy zakres dynamiczny, a ich głośność jest aż 58% wyższa. Ponadto nowe głośniki wydobywają z siebie dwa i pół raza mocniejszy bas, a ich moc szczytowa jest trzykrotnie większa. W połączeniu z niesamowitym ekranem MacBook Pro idealnie sprawdzi się podczas miksowania muzyki, oglądania wideo z przyjaciółmi, albo montażu wideo.

 

Większa powierzchnia gładzika i stabilniejsza klawiatura.

Poza wspomnianym wcześniej Touch Barem nowy MacBook Pro dalej posiada fizyczną klawiaturę i gładzik, jednak oba elementy zostały przeprojektowane. Klawiatura została wyposażona w nowy mechanizm motylkowy drugiej generacji, który sprawia, że klawisze są jeszcze bardziej responsywne. Przebudowano również gładzik Force Touch, który ma powiększoną powierzchnię dla większej swobody podczas korzystania z gestów.

 

MacBook Pro 2016 ForceTouch
Na zdjęciu poglądowym nowy MacBook Pro 13" z panelem Touch Bar

Port dla najbardziej wymagających.

Thunderbolt 3 to uniwersalny port, który łączy w sobie bardzo wysoką przepustowość i coraz powszechniejszy standard USB-C. Jeden port może posłużyć do ładowania baterii, przesyłu danych z prędkością sięgającą 40 Gb/s lub obsługiwać jednocześnie dwa monitory 5K. W MacBooku Pro 15" znajdziesz 4 porty Thunderbolt 3 (Macbook Pro 13" ma 2 porty Thunderbolt 3), które znajdują się po obu stronach komputera, dzięki czemu wygodnie podłączysz wszystkie niezbędne urządzenia.

MacBook Pro 2016 Thunderbolt 3