Ładowanie...

Szkolenia Video

Adobe Premiere Pro CC - Profesjonalna postprodukcjaApple Motion

Zapraszamy na trzydniowy kurs, podczas którego poznasz możliwości jednej z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji do nieliniowego montażu wideo firmy Adobe.

Szczegóły na stronie ...


Szkolenia

> iPhone i iPad w Biznesie
> Szkolenia Video
> Programowanie iPhona i iPada
> Szkolenia Systemowe OS X
> Publikacje elektroniczne
> Szkolenia iLife i iWork
> Szkolenia Foto
> Szkolenia Audio
> Egzaminy certyfikowane

Sprawy organizacyjne

> Rejestracja i opłaty
> Najbliższe szkolenia
> Prowadzący


Kontakt

Dodatkowych informacji w sprawie szkoleń udzieli Państwu:

Marta Józefiak
Cortland Sp. z o.o.
Dział Szkoleń 

E-mail: szkolenia@cortland.pl
tel. 22 257 00 01


Final Cut Pro X dla początkującychApple Color

Najłatwiejszy, najbardziej przystępny cenowo sposób, by przyłączyć się do rewolucji Final Cut Pro X. Jednodniowe szkolenie przeznaczone dla każdego zaczynającego swoją przygodę z profesjonalną edycją wideo wysokiej jakości.

Szczegóły na stronie ...

 

Wprowadzenie do Motion 5Apple Motion

Poznaj Motion 5 - doskonale narzędzie do animacji będące idealnym uzupełnieniem programu Final Cut Pro X. Trzydniowe szkolenie skierowane jest do osób zainteresowanych animacją komputerową z wykorzystaniem programu Motion 5.

Szczegóły na stronie ...


DSLR czyli kamera w lustrzance - filmowanie i postprodukcjaFinal Cut Express

Cyfrowe lustrzanki pozwalające rejestrować obraz w jakości High Definition to największa rewolucja w branży filmowej od niepamiętnych czasów. Rewolucja, której nie można przegapić. Po raz pierwszy w historii kina amatorzy i miłośnicy filmu niezależnego mogą pozwolić sobie na zakup sprzętu po który do profesjonalnych produkcji sięgają ci, których finansowe możliwości są praktycznie nieograniczone.

Szczegóły na stronie ...

 

Wprowadzenie do Final Cut Pro X (FCP 101)Final Cut X

Introduction to Final Cut Pro X (FCP 101)

Trzydniowe certyfikowane szkolenie Apple zapoznaje z podstawami montażu i możliwościami Final Cut Pro X - począwszy od podstawowych technik po zaawansowane funkcje wykorzystywane w codziennej pracy.

Szczegóły na stronie ...

Kompleksowe studium Final Cut Pro X (FCP 200)

Kompleksowe studium Final Cut Pro X (FCP 200) / A comprehensive Study of Final Cut Pro X (FCP 200)

Pięciodniowe certyfikowane szkolenie zapoznaje z podstawami montażu i możliwościami Final Cut Pro X - począwszy od podstawowych technik po zaawansowane funkcje wykorzystywane w codziennej pracy. Zajęcia są rozwinięciem kursu Wprowadzenie do Final Cut Pro X (FCP 101). Trwające pięć dni szkolenie pozwala na kompleksowe i dogłębne opracowanie materiału w tempie dostosowanym do każdego z uczestników zajęć. 

Szczegóły na stronie ...

 

Zaawansowany Final Cut Pro XFinal Cut X

Trzydniowe szkolenie, wypełnione praktycznymi ćwiczeniami nauczy Cię kreatywnego wykorzystania efektów, zapozna z zaawansowanymi technikami kompozycyjnymi i zasadami korekcji barwnej. Dowiesz się jak za pomocą Final Cut Pro X skutecznie miksować dźwięk, zarządzać mediami i jak wykorzystać możliwości aplikacji Compressor.

Szczegóły na stronie ...